Horúca novinka pre Vás


Rádiofrekvencia a dermabrázia


vhodné pre všetky typy pleti

omladzuje, vypína pleť, zjemňuje pigmentové nerovnosti, navracia pokožke ideálne papametre


NEBOJTE SA DOKONALOSTI


 

 
PROCEDÚRY / Líčenie a vizáž

V štúdiu ESTETIK sa môžete dať nalíčiť na všetky príležitosť- denné, večerné, svadobné a aj  plesové líčenie. Na líčenie používam kvalitnú dekoratívnu kozmetiku Mary Kay a Golden Rose.

 

Mary Kay

Firma Mary Kay® je jednou z najväčších kozmetických spoločností zaoberajúcich sa priamym predajom pleťovej a dekoratívnej kozmetiky. Dnes je zastúpená vo viac ako 35 krajinách sveta a pracuje pre ňu viac než 2 000 000 nezávislých kozmetických poradkýň. Firmu založila pani Mary Kay Ash v roku 1963. Od svojho vzniku ponúka Mary Kay® ženám neopakovateľnú príležitosť na sebarealizáciu - finančnú nezávislosť, zaručenú kariéru a osobnú spokojnosť. V Českej republike pôsobí firma od roku 1997 a na Slovensku od roku 2000.

Golden Rose

Dekoratívna kozmetika GOLDEN ROSE je kvalitná a cenovo dostupná kozmetika. Vhodná je pre bežný predaj do obchodnej a veľkoobchodnej siete ale aj na použitie v kozmetikcýh a nechtových salónoch. Golden Rose ponúka zákazníkom množstvo kozmetických produktov od lakov na nechty, rúžov, leskov na pery, očných tieňov, púdrov, cez lícenky, mascary, linky, makeupy až po parfémy.

 

licenie


OWRlNmZ