Horúca novinka pre Vás


Rádiofrekvencia a dermabrázia


vhodné pre všetky typy pleti

omladzuje, vypína pleť, zjemňuje pigmentové nerovnosti, navracia pokožke ideálne papametre


NEBOJTE SA DOKONALOSTI


 

 
PRODUKTY / Just a Nahrin

just nahrin

 

Pre spokojnosť navonok i vo vnútri

To, čo vám prinášame, prichádza z prírody. A pretože si prírodu neprestávame vážiť ako mocný, ovšem nie bezodný zdroj, ktorý nás deň čo deň ohromuje liečivou mocou a vitalitou, dobre si uvedomujeme, ako je dôležité uchovať v nej rovnováhu.

Skutočne je to už 15 rokov od chvíle, kedy boli v Martine predstavené prvé produkty švajčiarskej firmy Nahrin. Od tej doby sa rozšíril sortiment produktov, ktoré firma Nahrin vyrába pre Vaše zdravie. Ku „kuchynskému“ radu so základnou filozofiou menej tuku a menej soli a niekoľkým vitamínom a prípravkom na očistu tela, sa za 15 rokov pridali špeciality, ktoré nám pomáhajú brániť sa a predchádzať zdravotným problémom. Už 15 rokov rastie okruh spokojných zákazníkov hlavne po tom, ako došlo k spojeniu sortimentu Nahrin s kozmetickými prípravkami s liečivými rastlinami JUST.

...viac o histórii firmy Nahrin...

V súčasnosti sa naše produkty pre starostlivosť o telo i o zdravší jedálny lístok tešia obľube vo viac ako 30 krajinách sveta. Aj  na Slovensku už 13. rok ponúkame preparáty, ktoré sú vyrobené v súlade s prírodnou filozofiou firmy.

Dodávky až k vám domov prostredníctvom školených poradcov zaručujú, že v kľude a v pohodlí spoznáte zloženie, účinky a výhody našich výrobkov. Súčasne završujú komplexnú starostlivosť o zákazníka. Vaša spokojnosť navonok a vo vnútri je cieľom nášho snaženia.

Viac o prípravkoch Just a Nahrin sa dozviete na www.just.sk

olej


YTUzNzE2